Je celkem hnusně, 11°C a občas spadne pár kapek. Od rána si píšeme maily, jestli teda jdem lízt nebo ne. Píšem si tak dlouho, až je nám blbý nakonec nevyrazit. Takže krátce po 16. hodině nasedá Ondra a Vlasta k Ludvíkovi a řítíme se na Pantheon.
Rozlézáme se Květinovou stěnou VIIb. Tak, to by ještě šlo.
Následuje Tajný výlet za VIIIb, kde hned u prvního borháku odsedám neb mi nevyšly ruce. Tak dolů a lépe. Vlasta s Ludvíkem oba přelézají čistě na první pokus. Vlasta také tahá a úsek nad balkónem jde jinak než já => to si musím zkusit 🙂 Tak ještě jednou: Tajný výlet TR.
Přesouváme se pod Tělocvičnu VIIIb a Vlasta se pouští do vyvádění. Nevyhne se klasickému tápání kolem kruhu, takže síly docházejí a po cvaknutí je čas si odsednout a zhodnotit situaci. S bezpečnostní pauzou u druhého kruhu dolézá na konec Tělocvičny. Nastupuju já. S lanem vedoucím nahoru je to jiné kafe, takže přidávám ještě “druhou délku” nahoru. Pak si jde zabojovat Ludvík. S nějakým tím odsedem je nahoře a kontroluje podělanou polici, jestli tam nezahnízdili sokoli. Létá nám jich nad hlavami až podezřele hodně. Ale tady nejsou, takže OK.
Čas se nám nachýlil, takže jinam už dnes nepůjdeme, dáváme si teda Tělocvičnu ještě jednou TR jen tak pro radost a balíme.

Pantheon_2016_04_19_telocvicna

Takže dnes to byla:
Květinová stěna VIIb
Tajný výlet VIIIb
Tělocvična VIIIb